“Świetny Mikołaj” W Twojej firmie

Prawie każda firma co roku organizuje gwiazdkowe przyjęcie , na którym szef obdarowywuje swoich współpracowników w podziękowaniu za osiągnięte w mijającym roku rezultaty. Zastanawiasz się jak urozmaicić taką imprezę?  Zaproś do wspólnej zabawy Świetnego Mikołaja.

To nieprawda, że tylko dzieci w niego wierzą. W tym szczególnym przedświątecznym okresie każdy pragnie poczuć magię i na nowo stać się dzieckiem.

Zrób tę przyjemność swoim pracownikom i pozwól niech wyręczy Cię “prawdziwy” Świetny Mikołaj z workiem prezentów . Każdego obdaruje według zasług, a tym niegrzecznym być może przyniesie rózgę – kto wie, czy nawet sam szef takiej nie dostanie….

Możecie mieć wiele zabawy, kiedy Mikołaj w zamian za prezent poprosi prezesa o zaśpiewanie piosenki, a jego zastepcę o wierszyk. Przecież na prezent trzeba zasłużyć.

Gwarantujemy, że takie przyjęcie na długo zapadnie w pamięć Waszym pracownikom, a te chwile radości pomogą im oderwać się od codziennych stresujących zajęć.

 

Czy wolałbyś może…

Aby Twoją firmę odwiedził rogaty diabełek..? W spódniczce..? I pogonił z widelkami pracowników, aby zmotywować ich do lepszej pracy w przyszlym roku? Może to też być Mikołajka.

Mikołaj wtedy wręcza prezenty, a pomocnik w spódniczce sprawdza, kto na ile był grzeczny w tym roku…

Świetny Mikołaj w firmie, to może być ciekawy prezent pod choinkę na święta.