Jak przebiega wizyta Mikołaja w Twoim domu? 

 W  Wigilię Bożego Narodzenia  lub w ustalonym wcześniej dniu Mikołaj zaparkuje pod Twoim domem swoje renifery i zawiadomi cię telefonicznie lub sms, że już jest. Jeżeli wczesniej nie przekazałeś Mu prezentów, to zrobisz to teraz.

Następnie u Twoich drzwi rozlegnie się dzwonek i wszystkim znany okrzyk: 


"Ho..Ho..Ho.. czy tu są grzeczne dzieci?" 

 

Zdumionym oczom dzieci ukaże się najprawdziwszy Święty Mikołaj z workiem prezentów. Dla każdego dziecka będzie miał prezent i poświęci mu chwilę na wysłuchanie piosenki czy wierszyków, jakie dzieci dla niego przygotowały.

Mikołaj jest łasuchem , więc chętnie przyjmie od dzieci poczęstunek w postaci ciasteczka. Również lubi jak się go fotografuje, więc nie będzie miał nic przeciwko zrobieniu sobie zdjęcia z dziećmi.

 

Mikołaj nie pije alkoholu i nie pali papierosów wiec prosze nie częstować Mikołaja tymi paskudnymi używkami.


Po około 20 -30 minutach Mikołaj serdecznie pożegna się z dziećmi i domownikami obiecując powrót w przyszłym roku.

Nie należy zatrzymywać Mikołaja, wszak ma do odwiedzenia dzieci na całym świecie, a jego renifery kiedyś będą musiały odpocząć.

 

Może być jeszcze ciekawiej i bardziej tajemniczo :)


WESJA II LUX

W wersji LUX Mikołaj podjedzie pod drzwi Twego domu...

Następnie uchyl drzwi i przypilnuj, aby dzieci nie wyszły za wczesnie usłyszysz dzwonki janczarów - nadjeżdżających sań... po chwili dzieci usłyszą wyraźne stąpanie po skrzypiącym śniegu...

Po kolejnej chwili rozlegnie się wszystkim znana melodia "dzwonki sań", a wtedy też Mikołaj głośno zapuka do drzwi i zadzwoni swoim dzwonkiem.

Zaprosisz go do środka...

Wtedy wejdzie ciagnąc za sobą małe saneczki z dużym workiem prezentów.

Uwaga przygotuj się, bo spod sanek będzie wydobywać się chmura mgły, gdyż Mikołaj lecąc po niebie zabrał z sobą kilka obłoków, które teraz uwolnione zostaną w Twoim domu :)

Mikołaj przywita wszystkich domowników, a szczególnie serdecznie dzieci. Nastepnie odbędzie się pozostała część wizyty jak wyżej.

UWAGA! Jest tylko jeden Mikołaj  w tej wersji więc ma ograniczona ilość wizyt. (opcja lux jest dodatkowo płatna 50 zł netto / 61,50 brutto)